Bugün 19.07.2019 - Türkiye'nin en büyük Drone bilgi portalına hoşgeldiniz ...

Evrak Talep Formu

İHA EHLİYET KAYIP TALEP FORMU

Daha önceki İHA ticari eğitimlerimize katılıp, Kimlik Kartı eline ulaşmayan / kaybolan üyelerimiz veya Sistem Sorgulamasında Sertifikası çıkmayan arkadaşlarımız aşağıdaki formdan TC Numaralarını yazarak eksik evraklarını talep edebilir. Lütfen TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra KAYDET’e basmadan yeniden kontrol ediniz. İsminiz ve adresiniz ekranda çıkmadıysa TC numaranızı doğru bir şekilde yazarak yeniden talep açınız.

Kaybolan kimliklerinizin yeniden baskısı sisteme kayıtlı adresinize veya adres değişikliği varsa açılacak pencerede yazacağınız yeni adresinize gönderilecektir.

İlk kez ehliyet alanların kimlikleri adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
Kayıp/Değişiklik taleplerinizde kargolar karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Sürat Kargo ile DRONETURK adıyla gönderilen kargolarımızın SMS Takipli anlaşma fiyatı 6.5 TL olup, MOBİL bölge dediğimiz kargonun belli zamanlarda uğradığı özel yerlerde bu ücret 11 TL’ye çıkabilmektedir.

İlk kez eğitime katıldıysanız bu işlemi yapmayınız. Kimlikleriniz adresinize diğer kursiyerlerle birlikte gönderilecektir.

 

ÖNEMLİ DUYURU : KAYDET BUTONUNA BASMADAN ÖNCE T.C NUMARANIZI SON KEZ TEK TEK KONTROL EDİNİZ. TC’Sİ YANLIŞ GİRİLEN KAYITLARA SİSTEM TARAFINDAN ULAŞILAMAMAKTADIR. 

SHGM sistemine yükleyeceğiniz kimliğinizi www.droneturk.com.tr/sertifika linkinden indirebilirsiniz. Neler yapmanız gerektiği bu linkte yer almaktadır…